Jak jsem fotila Danu

Aktualizace: 22. kvě 2020

aneb když si vás objedná na focení paní, jejíž syn je fotograf...

„Kulhá ti sebeprezentace,“  spustila na mě při pozdravu moje nová klientka. „Vůbec jsem nepostřehla, že fotíš i fotky na web a ženy jako jsem já,“ pokračovala. „A kdyby nebylo toho článku, co jsem posledně zahlédla na tvém profilu, vůbec bych se to nedověděla.“ Tolik přátelský sprdunk na začátek. Pak už jen samá pozitiva a sociální jistoty….. Joooooo, kdyby jen to….. Danuška je křehká subtilní bytůstka s neuvěřitelnou energií. Osobně jsme se potkaly na Plese První republiky a opravdu se nedala přehlédnout.

Po přečtení výše zmíněného článku mi napsala se žádostí o profilové foto. To já velmi ráda, tak jsme se domluvily na neděli v odpoledních hodinách, až budeme v Praze.

Povedlo se. Sotva jsem dorazila s taškou s líčením, brašnou s foťákem a objektivy, přiběhla, přivítala mě a já se ocitla v úžasném prostoru jejího království. Zákoutí pro masáže. Malá tělocvična s obr zrcadly a spoustou náčiní. Další místnosti pro terapie. Přilehlý dvorek s posezením v zeleném. Kuchyňka. A celá jedna stěna všech možných certifikátů. Masáže, terapie, Dornova metoda a spousta dalšího. Prostě úplné Jiříkovo vidění.

Vybraly jsme prostor na líčení, kde bylo nejvíc nejpřirozenějšího světla, posadily jsme se do dvou křesílek, Dana pustila klimatizaci.

Na začátek se vždycky bavím tak všeobecně, zajímám se o klientku. Ladím se na ni. Tentokrát ale začala zpovídat ona mne.

Ale i já se posléze dostala ke slovu.


Proběhlo jemné líčení, které nechala celé na mojí intuici a následně jsme vystřelily na dvorek, kde mezi masážemi často relaxuje a cítí se tam dobře. Využily jsme k focení zelenou stěnu s popínavým břečťanem, popraskanou zeď i skleněného kolibříka.


Po obdržení vybraných fotografií mi přistál vzkaz na messengeru:


"Všechny fotky jsou báječné, výběr není jednoduchý. To bylo první, co mě napadlo při prohlížení 30 ks. Jak se líčíte, zjišťuje Helenka. Jenže ona H působí tak klidně, že zvolím, ať to přeci zváží sama, výsledek je na ní. Chci přeci něco jiného. Následuje pokec a je hotovo, jdeme fotit. Nádhera. Navodila mi nádherný pocit, který se projevil v každém záběru. Děkuji za super chvilky spojené se zábavou, při které jsem se cítila jako hlavní hrdinka.

A fotky na web jsou přesně takové, jak jsem si je představovala.


P.S.: Už chápeš, že před vlastním synem bych se tak neodvázala?"

18 zobrazení0 komentář

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
Další fotografie na web ZDE
a portrétní fotografie žen TADY
Článek JAK SE PŘIPRAVIT NA FOCENÍ   TADY

© 2020 H-ELLEN PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

Miroslav Popelář, Bož. Němcové 605, 67201 Moravský Krumlov

IČ: 02481383

Kontakt: Helena Konečná 777 725 155

helena@h-ellen.cz

  • Grey Facebook Icon
  • Grey Instagram Icon
  • Grey Pinterest Icon